پربازدیدترین مطالب
راهنمای مقاله‌ نویسی با الگو

کتاب راهنمای مقاله نویسی با الگو

آیا تا به حال به یک راهنمای مقاله نویسی با الگو فکر کرده‌اید؟ شاید در دانشگاه شما هم نمره پایان‌نامه از ۱۸ شروع می‌شود و اگر مقاله داشته باشید می‌توانید به نمرات بالاتر فکر کنید. بعضی‌ها ممکن است بگویند بی‌خیال نمره بالاتر. فقط تمام بشود و راحت شویم. اما حالت سخت‌تری هم ممکن است. شاید مجوز دفاع شما فقط بعد از پذیرش مقاله یا مقالات صادر شود. اگر این‌طور باشد که خوب پس باید انجامش بدهید!

همه‌ی ما برای نوشتن مقاله با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌ایم. ما در پژوهشراه، مهم‌ترین چیزی که در مورد مقاله‌نویسی متوجه شده‌ایم این است که مقاله الگو دارد! و برای شما آن الگو را آماده کرده‌ایم تا بتوانید انجام پژوهشتان را به بهترین نحو انجام دهید. کتاب‌ها و راهنماهای آنلاین زیادی را خواندیم و به این نتیجه رسیدیم که می‌توان در زمان کمتر و با وضوح بیشتری مقاله نوشت. حالا خودمان می‌توانیم اشکالات اساسی مقاله‌های‌مان را برطرف کنیم و دیگر مقاله نوشتن یک کار عذاب‌آور و وحشتناک نیست. 

 الگو داشتن مقاله شاید خیلی واضح باشد اما ما از این الگو به‌درستی استفاده نمی‌کنیم. نوشتن مقاله، شبیه دوختن یک لباس است. دوخت و دوز یک سری اصول بدیهی دارد که اگر آن‌ها را رعایت نکنیم یا ندانیم همیشه با نگاه عاقل اندر سفیه خیاط‌ها روبرو خواهیم شد! می‌توانید کتاب «راهنمای مقاله نویسی با الگو» را دانلود نمایید، مو به مو دستورات آن را رعایت کنید و نهایتا به ایده‌ای کلی راجع به نوشتن مقالات موفق دست پیدا کنید.

محتوای کتاب

بخش اصلی این کتاب شامل نکاتی برای پیش از شروع نگارش است و پس از آن، الگوی نگارش مقالات را معرفی خواهیم کرد. این الگو در واقع گام‌های مقاله‌نویسی است بر اساس ترتیب زمانی نوشتن بخش‌های مختلف مقاله. در هر گام، توضیحات ضروری در رابطه با آن بخش داده شده است و می‌تواند راهنمای مفیدی برای انجام آن گام باشد. می‌توانید فهرست مطالب این کتاب را مشاهده نمایید:

همین حالا دانلود کنید

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *